Політика конфіденційності - Sunmi - POS-ТЕРМИНАЛЫ НА ANDROID

Політика конфіденційності

Сайт компанії Sunmi дає відвідувачам доступ до перегляду та завантаження контенту даного ресурсу виключно для особистого користування (без комерції). Ви зобов’язані дотримуватися всіх авторських прав, а також прав власності, які можуть міститися в інформації, розміщеній на сайті, та на будь-яких його копіях.

Користувачам заборонено змінювати дані на сайті, займатися розповсюдженням та демонстрацією їх у громадських місцях. Заборонено продавати або обмінювати інформацію, переслідуючи свої комерційні цілі. Копіювання та використання розміщених на сайті даних на інших порталах та ресурсах, а також у будь-яких загальнодоступних мережах суворо заборонено.

Власник сайту бере на себе обов’язок зберігати вашу анонімність та конфіденційність у загальнодоступній мережі Інтернет. Прохання звернути увагу! Уважно прочитайте умови, за яких сайт надає свої послуги. Якщо вони вам не підходять з будь-яких причин, залиште ресурс. Нашою першочерговою метою є задоволення запитів та потреб своїх відвідувачів шляхом надання послуг та інформації оптимальної якості у найкоротші терміни.

Правила реєстрації

Пройшовши процедуру реєстрації, кожен користувач погоджується внести точні та достовірні дані про себе у відповідну форму. Контактна інформація – обов’язкова. Після завершення процедури реєстрації ви отримаєте логін та пароль для входу, які повинні зберегти для своєї безпеки.

Всі користувачі несуть абсолютну відповідальність за будь-які дії на сайті під введеними особистими логінами та паролями. При втраті даних реєстрації ви повинні повідомити про це адміністрацію сайту. Отримана від користувача інформація необхідна для внутрішньої звітності, для надання тих даних, які необхідні клієнтам, для форми зворотного зв’язку, для статистики.

Технічна служба сайту застосовує сучасні технології збору, аналізу та зберігання інформації про ваші дії на сайті (див. розділ «Зворотній зв’язок із користувачами»). Ми використовуємо записи cookie та анонімні ідентифікатори під час ваших дій з послугами від наших партнерів (рекламні банери, наприклад).

Звертаємо вашу увагу на те, що Адміністрація не продає дані, вказані відвідувачами і не передає їх стороннім особам без згоди відвідувача.

Зворотній зв’язок із користувачами

Спілкування зі службою підтримки, а також коментарі користувача мають на увазі його відповідальність за кожну фразу або мовний обіг. Всі повідомлення, які, на думку наших редакторів, є незаконними, що ганьблять честь і гідність, з погрозами або наклепами, що шкодять або порушують права авторів, видаляються без попередження.

Дякую!
Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Дякуємо за підписку на наші новини!
Вибачте!
Не вдалося відправити вашу заявку.