Яке обладнання потрібне для автоматизації магазину?

Яке обладнання потрібне для автоматизації магазину?

Яке обладнання потрібне для автоматизації магазину?

Часто власники невеликих магазинів переконані, що їм не потрібна автоматизація. Облік товарів вони ведуть у таблицях Excel, а кількість продажів, виручку та прибуток розраховують вручну. Але якщо встановити обладнання для автоматизації магазину, результат буде помітний відразу ж. Наприклад, встановлення онлайн-каси та сканера штрих-кодів у 2-3 рази прискорить обслуговування покупців. Це особливо актуально для торгових точок, де утворюються постійні черги.

Автоматизація має інші переваги: ​​можна швидко проводити інвентаризацію, планувати покупки, контролювати продавців. Програма автоматично складе звіти, тому всі показники будуть доступні на телефоні. Все це збереже власнику магазину багато часу.

Варіанти обладнання для автоматизації

До вибору обладнання для магазину варто підходити раціонально. Наприклад, якщо у вас невелика торгова точка і немає постійних черг, то надпродуктивні онлайн-каси та швидкісні принтери чеків не знадобляться. З іншого боку, варто враховувати перспективи зростання продажів, щоб потім не купувати потужніших пристроїв.

Комплект обладнання залежить від типу магазину. Наприклад, для продуктового магазину підійде термінал Sunmi T2 lite, принтер чеків та ваги – ми рекомендуємо виробника CAS. Продавцю потрібно лише вибрати потрібний товар. При зважуванні програма автоматично розрахує вартість та додасть позицію до чеку. Для магазинів непродовольчих товарів ваги не потрібні. Достатньо вибрати товар на екрані та просканувати штрих-код на коробці, після чого його буде додано автоматично.

Часто буває, що в магазині немає місця для встановлення терміналу із великим сенсорним екраном. В цьому випадку підійде невеликий термінал, наприклад Sunmi V2 pro, який за розмірами трохи більше смартфона. Такі пристрої зазвичай мають вбудовані принтери чеків, сканер штрих-кодів і 3G модуль, тому підійдуть і для виїзної торгівлі.

Програма для автоматизації магазину

Щоб забезпечити спільну роботу терміналу, сканера штрих-кодів, ваг та принтера чеків, потрібне спеціальне програмне забезпечення. Для складського обліку, роботи каси, ведення бази клієнтів та аналітики можна використовувати різний софт, але набагато зручніше, коли всі ці функції доступні в одній програмі. Наприклад, все це є в системі обліку товарів та продажу CloudShop.

Програму автоматизації можна встановити на комп’ютер або смартфон. У ній можна переглядати звіти та аналізувати різні показники ефективності: кількість продажів, прибуток, середній чек та інші.

cloudshop

Висновок

Автоматизація навіть невеликого магазину заощадить гроші та час. Вам не доведеться вести облік вручну, і ви завжди знатимете, які товари потрібно докупити. Будь-які графіки та показники ефективності доступні прямо у смартфоні, і ви будете в курсі всієї ситуації.

Для різних магазинів ми пропонуємо різноманітний набір обладнання. Ми допоможемо автоматизувати продуктові магазини, непродовольчі магазини, невеликі кіоски або навіть виїзну торгівлю.

Рекомендовані статті
Програмний PPO: кому підійде, як працює, скільки коштує?

З 2021 року компанії, які щось продають та приймають оплату готівкою або на картку, мають встановити РРО. Заклади, які торгують…

Читати більше
avtomatizacija-konditerskoi
Автоматизація кондитерської

Історія про те, як ми автоматизували кондитерську. Робота мрії – це коли своє захоплення переростає в щось більше, приносить добрий…

Читати більше
novui-god-kafe
Готуємо кафе до Нового Року

Все, що потрібно знати про підготовку кафе до Нового Року Як за допомогою автоматизації ресторану sunmi розрахувати витрати та підготуватися…

Читати більше
Дякую!
Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Дякуємо за підписку на наші новини!
Вибачте!
Не вдалося відправити вашу заявку.